PayPal popis - Eset antivirus

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PayPal popis

Platba prostredníctvom služby PayPal
PayPalom zaplatíte za Váš nákup pomocou platobnej karty alebo prostredníctvom Vášho PayPalu.PayPal je asi najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, využívaný k on-line platbám na internete a môže ho využívať každý majiteľ e-mailovej adresy. Pri PayPale sú totiž účty vedené pod e-mailovými adresami, a nie pod číslom účtu, ako sme u nás zvyknutí z klasických bánk.PayPal je tiež internetový platobný systém, ktorý umožňuje zadarmo robiť internetové platby platobnou kartou a presuny peňazí medzi účtami.PayPal dnes patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec. Jeho služby využíva vyše 100 mil. ľudí po celom svete, v 103 krajinách.Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express.Čo je potrebné pre platenie PayPalom ?

Embosovaná platobná kartu ( karta s vytlačenými číslami ) s dostatkom finančných prostriedkov a e-mail.Ako prebieha platba PayPalom ?

Veľmi jednoducho. Ak chcete zaplatiť pomocou PayPalu, nemusíte si zriaďovať PayPal účet. Stačí, ak si pri nákupe vyberiete ako spôsob platby PayPal. Po odoslaní objednávky budete požiadaní o zadanie čísla karty, termínu jej platnosti a bezpečnostného kódu.  Ak už máte zriadený účet PayPal , bude Vám umožnené sa k nemu prihásiť a platbu odoslať.Pozor dôležité : v prípade platieb cez PayPal neoznámujete číslo platobnej karty obchodníkovi, ale iba PayPalu.

Platobný portál je bohužiaľ v angličtine, a pretože sa nejedná o naše stránky, nemáme možnosť Vám ho preložiť.Pre zrealizovanie platby potrebujte :

- číslo platobnej karty

- mesiac a rok ukončenia platnosti karty

- CSC kód  ( Váš bezpečnostný kód je trojmiestne číslo nachádzajúce sa na zadnej strane karty nad podpisovým prúžkom )

- e-mailovú adresu

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky